Indiferent dacă ești un începător entuziast sau un pasionat al florilor cu experiență, atelierul de compoziție florală în colaborare cu Di Cri Floristic îți va oferi posibilitatea de a-ți perfecționa abilitățile și de a-ți exprima creativitatea într-un mod unic. În cadrul acestui atelier, vei avea ocazia de a învăța tehnici și trucuri profesionale în compoziția florilor, de la experții noștri talentați de la Di Cri Floristic.
Dar asta nu e tot! În timp ce te lași inspirat de florile frumoase, vei putea să te răsfeți și cu o degustare de vinuri fine și cascavaluri delicioase.
Iar surprizele continuă! Pe lângă atelierul de compoziție florală și degustarea de vin și cascaval, vei avea ocazia de a asista la o defilare cu colecțiile noi de la:
Aesthetic by Lana
Biletele pot fi achiziționate online de pe Afisha.md sau în ziua evenimentului cu rezervare.
Data: 10 Iunie 2023
Ora: 15:00
Locație: Toro Center (Pantelimon Halippa 6)
Pentru mai multe informații te rugăm să ne contactezi la numărul +37360888885
Evenimente similare